Mūsdienīgs un profesionāls atbalsts
lopkopības un veterināro produktu izvēlē! Esam viena zvana attālumā!
Uzzināt vairāk
Individuāli risinājumi jūsu saimniecībai!
Uzzināt vairāk
Mēs palīdzam saviem klientiem
sasniegt mērķus!
Sazinies ar mums
Nosūtīti

7023,2 t

veterinārie un lopkopības produkti
Mums uzticas

2000

+

klienti
Vairāk kā

400 000

dzīvnieku izmanto BaltuVet produktus
Piegādātāji no

10

+

dažādām valstīm

Kāpēc tieši Mēs?

Esam 100% Latvijas uzņēmums, kur apvienojoties savas nozares speciālistiem un jaunajiem talantiem vienā komandā, tiek piedāvāts mūsdienīgs un profesionāls atbalsts lopkopības un veterināro produktu un aprīkojuma izvēlē. 
Mēs klientiem palīdzam atrast piemērotāko risinājumu ar optimālām izmaksām, lai ar fokusu uz profilaksi
palīdzētu uzturēt veselīgus dzīvniekus.

why1
Augstas kvalitātes produkti
why2
Profesionāli nozares speciālisti
why3
Atbilstošs risinājums ikvienam
why4
Ātrs un kvalitatīvs serviss un piegāde
Piesakies jaunumiem
Saņem aktuālo informāciju un jaunumus no BaltuVet savā e-pastā!

BaltuVet sadarbības partneri

Miavit
Agri plastics
Kerbl
Schopf
Biogrom
SIN hellas
Anka
Peecon
Tulip
Kanters
Olmix
Finn Elox
Fokker
Tierra Products
HL Hamburger
Milk bar

Atsauksmes

rev1
Evija Tālberga, Z/S "Kalni"

Bildē ir viens no tiem 5 teliņiem, kuram, kā apgalvoja ārsti, ir locītavām saites pārāk īsas, t.i. neattīstītas. Pēc nedēļas ar jūsu produktu Veyx B-Phos (subkutāni 1ml pārdienās) viņš stāv, kā teļam pieklājas, uz visiem 4 nadziņiem! Tā sajūta, ka Jūs esat zvana attālumā ir kas līdzīgs apdrošināšanai vai 112. Ir drošības sajūta, jo zinu, ja vajadzēs, Jūs uzklausīsiet un, ja spēsiet, palīdzēsiet.

rev2
Kristaps Svīķis, SIA "Diļļu sēta"

Ļoti iepriecina piedāvājums un cena, kā arī atsaucīga menedžere, kas vienmēr iepazīstina ar jaunumiem. Patīk, ka informācija pieejama arī sociālajos tīklos un īpašie piedāvājumi sms. Patīk elastīgais apmaksas termiņš un ļoti operatīvas piegādes. Pašlaik iegādājos un esmu ļoti apmierināts ar produktiem - Panto, Mistral un gliemežvākiem. Līdz šim pietiekoši neilgā laikā uzņēmums ir ieviesis uzticību. Produkcija vienmēr ir pieejama un labas kvalitātes. Patīkami sadarboties, jo vienmēr tieku informēts par jauniem, sev aktuāliem un nepieciešamiem produktiem.

Jānis Otikovs, ZS Lauki

Esmu pateicīgs jūsu firmai, par uzmanību, ko veltāt zemniekiem. Jūs sniedzat telefoniskas konsultācijas un ziņas par jaunākajiem produktiem, piedāvājat piemērotas minerālo barību piedevas, un palīdzat risināt radušās problēmas. Visvairāk sadarbībā patīk tas, ka ir laipns, uzmanīgs, ātrs apkalpes serviss, droša un uzticīga pasūtījuma piegāde, liels preču klāsts, izdevīgi apmaksas termiņi. Varu ieteikt Panto Wisan Raps, kurš ir labvēlīgs gremošanas traktam liellopiem, it īpaši derīgs slaucamajam govīm ar augstu ražību, kas veicina piena pieaugšanu. Tas veicina labāku ēstgribu un barības sagremošanu.

Saņemt kontaktus SMS:

Sūti mums ziņu!