Par mums

Kas mēs esam?

BaltuVet ir 100% Latvijas uzņēmums, kur apvienojoties savas nozares speciālistiem un jaunajiem talantiem vienā komandā, tiek piedāvāts mūsdienīgs un profesionāls atbalsts lopkopības un veterināro produktu un aprīkojuma izvēlē.
Mūsu misija ir palīdzēt klientiem rast risinājumus  izaicinājumos, kas radušies saimniecībā!
Savstarpēja cieņa, uzticēšanās, godīgums, nerimstoša attīstība un virzība uz panākumiem, pozitīva un atbildīga attieksme ir tās vērtības, kas stiprina gan mūsu komandu, gan attiecības ar sadarbības partneriem un klientiem.


Ko mēs piedāvājam?

Mēs saviem klientiem, kas ir gan veterinārārsti, gan zemnieku saimniecības, gan veterinārās klīnikas un aptiekas, piedāvājam barības un papildbarības, vakcīnas, instrumentus, papildaprīkojumu, dezinfekcijas līdzekļus, toksīnu absorbentus, augstas kvalitātes melasi, teļu ēdinātavas un mājas u.c. Sadarbojamies ar dažādiem ārvalstu uzņēmumiem, kas lopkopības un veterinārajā nozarē ir sevi pierādījuši ar tikai kvalitatīvu produkciju. Jau šobrīd mūsu produktu klāsts ir plašs, taču nemitīgi to pilnveidojam - balstoties uz klientu vēlmēm! Pašreiz esam tādu ražotāju oficiālie pārstāvji Baltijā kā Milk Bar, Tierra Products, Finn-Elox, Fokker, Agri-Plastics un tādu ražotāju oficiālie pārstāvji Latvijā kā HL Hamburger Leistungsfutter, Olmix, Kanters.
 

Kas mums ir svarīgi?

Mums, tāpat kā mūsu klientiem, ir svarīga dzīvnieku veselība un labsajūta. Mūsu prioritāte ir nodrošināt tikai kvalitatīvu servisu un palīdzību, izzinot katru gadījumu individuāli, kas ir pamatu pamatā ilglaicīgai un stabilai sadarbībai.
Mūžu dzīvo mūžu mācies - arī tas ir no svara, tāpēc pilnveidojam gan sevi, gan citus dažādos semināros par nozarē aktuālām tēmām un jaunumiem.
Apvienojot zināšanas un pieredzi, ticam, ka varam palīdzēt jūsu izaicinājumos un risināt radušās problēmas.

 

 

Sūti mums ziņu!